Bu Site Hakkında
Slackware Logo

Haber

Güvenlik Tavsiyeleri

SSS

Kitap

Genel Bilgi

Gevşeme>

Yardım Kurulum

Yapılandırma

Paketler

Değişiklik Günlüğü

Propaganda

Limanlar

Diğer Siteler

Destek

İletişim

Posta Listeleri

Hakkında

 
Bu site Slackware hakkında en son haberleri sunmaya adamıştır Linux dağıtımının yanı sıra kurulum yardımı, yapılandırma yardımı ve Slackware Linux hakkında diğer genel bilgiler.

Kurucu ve Proje Koordinatörü
Patrick Volkerding
Çoğu kimseler için "The Man" ve Slackware'in BDFL , Patrick olmadan, hiçbir Slackware olmayacaktı. Için çalıştı Uzun yıllar ve bu popüler ve son derece üzerinde çalışmaya devam ediyor Kararlı dağıtım. Patrick, Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun oldu. 1993 yılında Minnesota Eyalet Üniversitesi Moorhead'den.

Slackware Mezunları
David Cantrell
David Slackware Linux üzerinde birkaç yıl boyunca tam zamanlı çalışarak     SPARC bağlantı noktası, teknik destek e-postası ve test gibi diğer şeyler     Ve yeni paket geliştirme. Bunlara ek olarak, ayrıca şunları yazdı:     Autoslack ve protopkg yardımcı programları.    

    David'in son zamanlarda neler yaptığını görmek için şu adresteki kişisel web sitesini ziyaret edin:     www.burdell.org

Chris Lumens
Chris ayrıca birkaç yıldır Slackware projesinde tam zamanlı çalıştı,     Ve şimdi (David ile birlikte) başka bir büyük ticari     Linux dağıtımı. Chris, Slackware'i Alfa'ya bağlamak için çalıştı     Platformundan (Slackware64 (tm)) sorumludur ve     Slackware Linux Essentials kitaplığı, biçimlendirme ve hepsi de dahil olmak üzere     Bu. Ayrıca PHP ve MySQL konularında çalıştı.    

    Chris gerçekten Perl'den hoşlanır, ancak bazılarını öğrenmek için bir bahane bulmak isterdim     Gerçekten garip diller. Boş vakitlerinde Chris genelde     Çeşitli sistemleri ile. Ayrıca gerçekten geri dönmeye çalışıyor.     Backpacking, paintball ve diğer açık havada şeyler. Kontrol edebilirsin     Kişisel sitesini bangmoney.org adresinde bulabilirsiniz.

Kutu
Bu siteyi çalıştıran makine hakkında meraklı, değil mi? Ayrıca oldukça yüksek önem derecesi (bu site için yine de) kutu Kendisi. Makine Pentium III, 600 MHz, 512 megabayt VERİ DEPOSU. (Tabii ki) Slackware Linux'u çalıştırır ve verimli ve Orta derecede eski bir donanımla bile güvenilir bir iş. slackware.com Sitesinin yeniden başlatılmaksızın bir yıldan uzun süre çalıştığı biliniyor.

Kod
    Her sayfa titizlikle oyulmuş ve rafine edilmiş uzman ustalarımız tarafından kullanılıyor. vim , ardından Firefox'u kullanarak prova uyguladı. Site en az 640x480 ekranla görüntülenecek şekilde tasarlanmıştır, ancak Lynx'de de iyi görünüyor. Sitenin arka planı (kontrolleri Haberler ve diğer bazı şeyler) neredeyse tamamen PHP'de yazılmıştır. Çeşitli diğer küçük destek komut dosyaları Perl'de yazılmıştır.
Slackware & reg; Slackware Linux, Inc.'in tescilli ticari markası 'dir. Tüm logoların ve grafiklerin telif hakları saklıdır.